nr 1334 4324
Robert Kitchen
(1950-2009), USA
Akvarell, Komposition med två muggar. Signerad. Oramat löst blad, bladets mått: 105x75 cm. Motivet: ca 78x54 cm
Robert Kitchen, amerikansk bildkonstnär född 1950, död 2009.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:23:09
300 kr
350 kr
Robert Kitchen
Läs mer om Robert Kitchen